IQ INDUSTRY

Projekt navazující na projekt IQ AUTO s cílem podpořit odborné školství ČR. Projekt je založen na úspěšné absolvování programu DVPP min. 300 učitelů z 215-ti škol všech krajů ČR (učitelé odbor. předmětů a praktického vyučování SOŠ a VOŠ v technických oborech a učitelé EVVO). Budou vytvořeny, akreditovány a realizovány programy DVPP pro technické obory a program DVPP v oblasti uplatňování obnovitelných zdrojů energií (OZE) a energetických úspor ve stavebnictví.

Součástí projektu bude také tvorba partnerských sítí k posílení spolupráce cílové skupiny s odborníky firem z oborů specifických pro trh práce krajů. Učitelé získají informace o moderních technologiích a procesech, vývoji, řízení kvality, materiálech, metrologii a zkušebnictví a dále o technologiích OZE a systémech úspor energií. Projekt podporuje implementaci ŠVP a zvyšuje kompetence učitelů s ohledem na měnící se potřeby zaměstnavatelů a k zajištění požadovaného profilu absolventů.

Partneři IQ Industry - Hotelová škola Vysočina