Školská rada

Volby do Školské rady z volebního sboru pedagogických pracovníků školy se uskutečnily 21. listopadu 2017 v průběhu pedagogické porady na Hotelové škole Světlá a Střední odborné škole řemesel Velké Meziříčí.

Volby do Školské rady z volebního sboru zákonných zástupců nezletilých žáků a zletilých žáků a studentů se uskutečnily 24. listopadu 2017 v termínu konání třídních schůzek s rodiči na Hotelové škole Světlá a Střední odborné škole řemesel Velké Meziříčí.

Volby byly řízeny volební komisí, jejímiž členy byli: Ing. Pavla Čechová, Ing. Josef Mička, Mgr. et Mgr. Marie Švecová.

Do Školské rady byli zvoleni:

• Mgr. Zuzana Titzová
  • Ing. Jana Remerová