Školská rada

Volby do Školské rady z volebního sboru pedagogických pracovníků školy se uskutečnily 18. 11. 2014 v průběhu pedagogické porady na Hotelové škole Světlá a Střední odborné škole řemesel Velké Meziříčí.

Volby do Školské rady z volebního sboru zákonných zástupců nezletilých žáků a zletilých žáků a studentů se uskutečnily 21. 11. 2014 v termínu konání třídních schůzek s rodiči na Hotelové škole Světlá a Střední odborné škole řemesel Velké Meziříčí.

Volby byly řízeny volební komisí, jejímiž členy byli: Ing. Dana Hrdinová, Mgr. Lenka Michalová a Ing. Miloš Minařík.

Doplňovací volby jednoho člena školské rady z řad pedagogických pracovníků se konaly 7. 12. 2015. Místo odcházející Mgr. Jany Havelkové
byla zvolena Ing. Jana Remerová.

Do Školské rady byli zvoleni:

• Mgr. ZuzanaTitzová
  • Ing. Jana Remerová