Adopce na dálku

Priya Diana D´Souza

image002Priya Diana se narodila 25. února 2000. Žije s rodiči a mladším bratrem ve vlastním domku v Thalapady. Její rodiče pracují za denní mzdu - matka balí cigarety, otec pracuje v nemocnici jako hlídač. Základní školu navštěvovala Priya v Kotekaru u Mangalore ve státě Karnataka. Priya Diana byla vždy hodná a obětavá, co se týče prospěchu spíše průměrná.

V roce 2015 úspěšným složením zkoušek ukončila desátou třídu základní školy a nastoupila do St. Ann´s PU College v Mangalore. Nyní je ve 2. ročníku. Priya od malička ráda tančí a zpívá a účastní se všech soutěží a programů, které její škola nabízí.

Vloni byla druhá v pěvecké soutěži pořádané její internátní školou, obdržela certifikát za účast ve „vaření bez ohně", tančila při pořádání různých slavností.

Mezi její oblíbené předměty dlouho patřila Kannada (místní jazyk), na střední škole je to nyní statistika. Jako svoji životní cíl dlouhodobě uvádí získání práce. V každém dopisu Priya velmi děkuje za finanční podporu a slibuje, že se bude hodně učit a dělat vše pro to, aby byla ve škole dobrá a udělala všechny zkoušky na co nejlepší známky.

• Hotelu International Brno