Další akce školy

Školní výlet do Prahy

V pondělí 12. září 2022 se naše třída vypravila na třídenní výlet do Prahy. Naším novým domovem byl po celé tři dny útulný hostel na Florenci. Hned po příjezdu jsme se zde ubytovali a pokračovali jsme v našem programu. Následovala exkurze na Letiště Václava Havla, kde jsme se dozvěděli veškeré informace o systému a chodu letiště, viděli jsme vzlétat a přistávat několik letadel a vyzkoušeli jsme si, jaké to je projít bezpečnostní kontrolou. Večer jsme navštívili Divadlo Bez zábradlí, kde jsme zhlédli představení „Blbec k večeři" v hlavní roli s Václavem Vydrou.

Druhý den jsme poznávali památky Prahy. Během cesty si každý student připravil krátký výklad o památkách pro ostatní, a tak jsme si procvičili i průvodcovské dovednosti. Na závěr dne nás čekala plavba lodí po Vltavě, která nás všechny zaujala.

Poslední den nám bohužel počasí příliš nepřálo, tudíž jsme měli více volna pro prozkoumávání kaváren a restaurací, ale ještě předtím jsme krátce navštívili Národní památník hrdinů heydrichiády při pravoslavném chrámu sv. Cyrila a Metoděje. Poté již následovala cesta domů.

Myslím, že si všichni výlet užili a máme z něj plno hezkých zážitků. Proto bych chtěla poděkovat paní učitelce Mgr. Zuzaně Titzové a Mgr. Jitce Trojánkové, které byly ochotny s naší třídou vyrazit na výlet. Také bych ráda poděkovala vedení školy, které nám akci povolilo. Děkuji i všem zúčastněným za krásný čas strávený s vámi.

Nancy Balievová, 4. A

charles-bridge-prague

 

Partneři školy

 • VÝTAHY, s.r.o.
 • Jelínkova vila
 • U Bílého koníčka
 • Hotel Pod Zámkem
 • Město Velké Meziříčí
 • Hotel Gustav Mahler
 • Premier Hotel International Brno
 • Bohemia Sekt
 • EA Business Hotel Jihlava
 • Restaurace a kavárna Jupiter
 • Restaurant Panorama
 • Hotel Skalský dvůr
 • Restaurace Nový Svit
 • Restaurant Formanka
 • Restaurace U Šidlů
 • Hotel U Raušů
 • AGADOS, spol. s r.o.
 • PAL, spol. s r.o.
 • Renova - Malec & Kadlec s. r. o.
 • Horácké autodružstvo Velké Meziříčí
 • Daně pro lidi
 • Hotelu International Brno

Fond Vysočiny

Chci být v obraze

Díky našemu newsletteru víš o tom, co se u nás děje :)

Nahoru