Vaření s Honzou Horkým

DSCN1629Sejít se a uvařit si s profesionálem je sen každého jedince. Žákům gastroakademie se to povedlo.

Sešli se a uvařili si slavnostní menu se šéfkuchařem Janem Horkým. Honza svoji kariéru nastartoval ve velkém stylu a okamžitě po studiích nastoupil jako zástupce šéfkuchaře v restauraci Rybí trh. Po čtyřech letech zkušeností odchází a střídá příležitosti, ty nejzajímavější jsou Executive chef v restauraci Zlatá Praha hotelu Intercontinental a Executive sous chef v Hotelu Intercontinental. Nyní je Honza 12 let členem Národního týmu kuchařů a cukrářů ČR a členem Asociace kuchařů a cukrářů ČR. Na svých kuchařských stážích se dostal až do Hong Kongu, Singapuru nebo uvařil pro úředníky OSN New York.

Vojta, Irena a další gastrotroakademici s Honzou vařili „Zlaté menu ze Singapuru".

Bc. Hana Lavická