Exkurze

WP 20180410_16_04_39_ProV úterý 27. listopadu 2018 se naše třída 3. AB vydala na třídenní exkurzi do Prahy.

Z vlaku jsme na hlavním nádraží vystoupili po 10. hodině, metrem jsme přejeli k hostelu Florenc. Po ubytování následovala procházka po levém břehu Vltavy, v části Malá Strana a Hradčany. Odpoledne nám zpestřila návštěva pětihvězdičkového hotelu Hilton.

Druhý den jsme navštívili Letiště Václava Havla, kde jsme po odbavení na Terminálu 3 mohli vidět letištní plochu a interiéry zbývajících dvou terminálů.

Po zajímavé 3hodinové exkurzi jsme měli rozchod v centru města. Mohli jsme navštívit nákupní centra, dát si něco k jídlu nebo prozkoumat místa, která nás zajímala. Po rozchodu jsme se všichni sešli u Prašné brány a společně prošli Staré Město a Josefov.

Večer nás čekalo divadelní představení „Penzion pro svobodné pány" v divadle Palace. Představení bylo velmi zábavné a myslím si, že i za ostatní můžeme říct, že nás výběr divadelní hry velmi potěšil a zaujal.

Třetí den a zároveň den poslední jsme absolvovali plavbu lodí po Vltavě. Při vtipném a zajímavém výkladu průvodce jsme se občerstvili nabídnutým čajem a perníkem. Ve 14.00 jsme se s Prahou rozloučili a vlakem odjeli domů.

Exkurze se velmi povedla. Zažili jsme hodně legrace a dozvěděli se spoustu nových věcí.

Za třídu 3. AB Eliška Hořáková, Michaela Pospíšilová