Vánoční výstava v Jupiter clubu

IMG 20181211_102700Tradičně v adventním období pořádá ZO ČSŽ Spolek žen a Jupiter club třídenní vánoční výstavu, které jsme se opět zúčastnili.

Žáci z gastronomických oborů naší školy v praktickém vyučování připravili dekorativní perníčky, následně je dozdobovali před zraky návštěvníků a zároveň vytvářeli fondánové andělíčky. První ročníky soutěžně mezi sebou vyrobily betlémy, které se zájmem zhlédli návštěvníci. Chlapci z řemeslných oborů v praxi vykovali svícny a zvonky a hotové prodávali. Žákyně 4. ročníku HŠ sestavily silvestrovskou tabuli a zajistily na výstavě celodenní provoz jednoduché kavárny.

Tři dny praktických činností ve vánoční atmosféře Jupiter clubu jsme si příjemně užili. Děkujeme všem zúčastněným žákům za vzornou reprezentaci školy!

Mgr. E. Čech Cejnková