Další akce školy

JUNIOR LINGUA 2019

green-chameleon-21532-unsplashDne 4. dubna 2019 se konala v Třebíči krajská jazyková soutěž, kterou pořádala Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč.

Jedná se o soutěž v anglickém a německém jazyce a je určena žákům prvních až třetích ročníků středních škol, kteří studují ve vzdělávacích programech poskytujících střední vzdělání s výučním listem. Soutěžící musí zvládnout v daném jazyce čtení a porozumění textu, gramatický test, poslech a ústní komunikaci.

Této soutěže se zúčastnili také žáci Hotelové školy Světlá a Střední odborné školy řemesel Velké Meziříčí. Naši školu reprezentovali v anglickém jazyce Alex Cerkal z druhého ročníku, obor Výtahář a David Milian z třetího ročníku, obor Automechanik. Alex Cerkal obsadil 9. místo a David Milian 4. místo. Oběma reprezentantům naší školy gratulujeme a děkujeme.

Mgr. Gabriela Kratochvílová

Partneři školy

 • VÝTAHY, s.r.o.
 • Jelínkova vila
 • U Bílého koníčka
 • Hotel Pod Zámkem
 • Město Velké Meziříčí
 • Hotel Gustav Mahler
 • Premier Hotel International Brno
 • Bohemia Sekt
 • EA Business Hotel Jihlava
 • Restaurace a kavárna Jupiter
 • Restaurant Panorama
 • Hotel Skalský dvůr
 • Restaurace Nový Svit
 • Restaurant Formanka
 • Restaurace U Šidlů
 • Hotel U Raušů
 • AGADOS, spol. s r.o.
 • PAL, spol. s r.o.
 • Renova - Malec & Kadlec s. r. o.
 • Horácké autodružstvo Velké Meziříčí

Fond Vysočiny

Chci být v obraze

Díky našemu newsletteru víš o tom, co se u nás děje :)

Nahoru