Soft skills

received 405221563645081Soft skills – takzvané měkké dovednosti (osobní rozvoj, komunikační a prezentační dovednosti) jsou v současné době považovány za důležitou součást kvalifikace.

Žáci nástavbového studia oboru Podnikání měli možnost zúčastnit se workshopu zaměřeného na tyto dovednosti. Akce se konala 10. dubna 2019 v sídle společnosti AT&T v Brně. Workshop pořádala pro studenty Aplikované ekonomie nezisková organizace Junior Achievement, o.p.s. ve spolupráci s firmou AT&T.

received 2171469063164983Cílem workshopu bylo studentům ukázat, jak správně sestavit životopis, jak se připravit na pracovní pohovor a jak co nejlépe prezentovat, a na základě osobnostních testů objevit, jakou roli zastávají v týmu, nebo pro jaké povolání mají do budoucna předpoklady.

Po úspěšném absolvování závěrečného testu získali studenti Monika Jeřábková, Soňa Součková, Vladislav Koyš a Vojtěch Kameník certifikáty.

Ing. Dana Mieržwinská