Další akce školy

Den zdraví

den-zdravi-2

Dne 10. 9. 2019 proběhl v našem městě Den zdraví.

Během dne probíhal doprovodný program nejen pro děti, ale také pro rodiče a ostatní návštěvníky: výtvarná dílna, ruční výroba másla, ukázka řemesel, ošetření a ukázka první pomoci, nabídka regionálních produktů, bylinky a stánky.

I naše škola se připojila a ve svém stánku prezentovala výrobky, které připravili naši žáci. Návštěvníci tak mohli ochutnat nejen zdravé sušenky, mrkvance, ořechové rohlíčky, ale také kávu a míchané nápoje. Ke každému výrobku si mohli navíc vzít i recept.

Zároveň jsme také všechny pozvali na 42. GASTRODEN, Podzimní výstavu ovoce a zeleniny a Den otevřených dveří, který se bude konat 16. října 2019. Právě zde mohou návštěvníci obdivovat práci a kulinářské umění našich studentů.

Marie Dvořáková, učitelka odborných předmětů

Partneři školy

 • VÝTAHY, s.r.o.
 • Jelínkova vila
 • U Bílého koníčka
 • Hotel Pod Zámkem
 • Město Velké Meziříčí
 • Hotel Gustav Mahler
 • Premier Hotel International Brno
 • Bohemia Sekt
 • EA Business Hotel Jihlava
 • Restaurace a kavárna Jupiter
 • Restaurant Panorama
 • Hotel Skalský dvůr
 • Restaurace Nový Svit
 • Restaurant Formanka
 • Restaurace U Šidlů
 • Hotel U Raušů
 • AGADOS, spol. s r.o.
 • PAL, spol. s r.o.
 • Renova - Malec & Kadlec s. r. o.
 • Horácké autodružstvo Velké Meziříčí
 • Daně pro lidi

Fond Vysočiny

Chci být v obraze

Díky našemu newsletteru víš o tom, co se u nás děje :)

Nahoru