Další akce školy

Svátek seniorů

foto senioři_6V neděli 29. září 2019 jsme společně na náměstí ve Velkém Meziříčí oslavili Svátek seniorů.

Pro návštěvníky byl připraven bohatý program. Vystoupili zde mažoretky, Domov pro seniory, Radim Uzel, Marcel Zmožek, Jitka Zelenková a další. Počasí nám přálo a návštěvníci tak strávili příjemné odpoledne.

Zapojila se také naše škola a připravila pro všechny účinkující a pozvané hosty občerstvení. Raut již připravovali žáci prvních ročníků. Přestože jsou teprve na samém začátku, rozhodně se nemají za co stydět. Zvládli připravit pokrmy teplé i studené kuchyně a moučníky. Spokojenost a pochvala hostů nám udělala velikou radost.

Děkujeme všem žákům, kteří se podíleli na přípravě této akce.

Marie Dvořáková

Svátek seniorů

 V neděli 29. 9.2019 jsme společně na náměstí ve Velkém Meziříčí oslavili Svátek seniorů.

Pro návštěvníky byl připraven bohatý program. Vystoupili zde mažoretky, Domov pro seniory, Radim Uzel, Marcel Zmožek, Jitka Zelenková a další. Počasí nám přálo a návštěvníci tak strávili příjemné odpoledne.

Zapojila se také naše škola a připravila pro všechny účinkující a pozvané hosty občerstvení. Raut již připravovali žáci prvních ročníků. Přestože jsou teprve na samém začátku, rozhodně se nemají za co stydět. Zvládli připravit pokrmy teplé i studené kuchyně a moučníky. Spokojenost a pochvala hostů nám udělala velikou radost.

Děkujeme všem žákům, kteří se podíleli na přípravě této akce.

                                                                                               Marie Dvořáková

Partneři školy

 • VÝTAHY, s.r.o.
 • Jelínkova vila
 • U Bílého koníčka
 • Hotel Pod Zámkem
 • Město Velké Meziříčí
 • Hotel Gustav Mahler
 • Premier Hotel International Brno
 • Bohemia Sekt
 • EA Business Hotel Jihlava
 • Restaurace a kavárna Jupiter
 • Restaurant Panorama
 • Hotel Skalský dvůr
 • Restaurace Nový Svit
 • Restaurant Formanka
 • Restaurace U Šidlů
 • Hotel U Raušů
 • AGADOS, spol. s r.o.
 • PAL, spol. s r.o.
 • Renova - Malec & Kadlec s. r. o.
 • Horácké autodružstvo Velké Meziříčí
 • Daně pro lidi

Fond Vysočiny

Chci být v obraze

Díky našemu newsletteru víš o tom, co se u nás děje :)

Nahoru