Podzimní výstava 2019

72204058 2418797025105780_4752664179570114560_nDne 16. října 2019 se uskutečnila na naší škole 9. podzimní výstava.

Návštěvníci si mohli prohlédnout výpěstky z našich zahrádek, květiny, obrázky s podzimní tematikou, zemědělské stroje, řemeslné výrobky a práce našich učňů 3. ročníku - například domácí zabíjačku, zdobené perníčky, marmelády a další produkty, Na vystavených fotografiích se mohli návštěvníci seznámit s repasováním traktoru a o výsledku se mohli přesvědčit přímo před vchodem do výstavních prostor.

Součástí výstavy byla ukázka starých historických motorek, které nám zapůjčil Svaz MOTESA Sazomín a pan Stanislav Krejčí.

Současně probíhala charitativní sbírka pro malého Adámka, který je postižený obrnou. Výtěžek ze sbírky půjde na jeho lázeňskou léčbu. Vybraný finanční příspěvek osobně předáme rodičům malého Adámka.

Výstava měla u návštěvníků velký úspěch. Děkujeme všem vystavovatelům, příznivcům, žákům a kolegům za podporu a spolupráci, zvláště 2. a 3. ZŠ Velké Meziříčí, ZŠ a SŠ Březejc, MŠ Lavičky, Zahradnictví Molnár Budišov, firmě P + L Velké Meziříčí a dalším.

Bc. Hana Lavická, Mgr. Jana Vaculová, Mgr. Gabriela Kratochvílová