Lyžařský kurz v Krkonoších

IMG-20200107-WA0004V neděli 5. ledna jsme se sešli před školou a vyrazili směr Krkonoše. V poledne už nás vítal zasněžený Skiareál Bubákov. Hned po ubytování v Penzionu u lanovky jsme absolvovali odpolední výcvik, někdo na lyžích a jiný na snowboardu.

IMG 20200107_092545_2I další dva dny jsme strávili na sjezdovce. Celé úterý nám dokonce svítilo sluníčko. Předpověď na následující dny už ale nebyla příznivá, a tak jsme vyměnili středeční a čtvrteční program. Středu jsme věnovali běžeckému výcviku. Část z nás stála na běžkách poprvé, a tak o zážitky nebyla nouze. Nakonec se nám všem podařilo nejen se v půli cesty občerstvit v bufetu Na rovince, ale i dorazit zpět na naši chatu.

IMG 20200107_105032Ve čtvrtek se naplnila předpověď a začalo pršet. Na sjezdovku se v dešti nevypravili všichni, ale kdo šel, nelitoval. Po obědě jsme navštívili Špindlerův Mlýn a na závěr si dopřáli hodinovou relaxaci v bazénu. Večer jsme se všichni pobavili u společenských her.

IMG 20200108_132223V pátek ráno jsme se sbalili na cestu domů. Vzhledem k poruše autobusu jsme cestou do Pardubic museli zastavovat, aby se nepřehřál motor. V Pardubicích nám autobus opravili a my s malým zpožděním dorazili do Velkého Meziříčí, kde už na nás čekali rodiče.

Za účastníky lyžařského zájezdu Sabina Skoumalová a Zuzana Bohatá ze třídy 2. A