Zúčastnili jsme se soutěže Máš na to!

Máš na to! Shodný název nesla soutěž pro žáky středních škol vyhlášená Krajským ředitelstvím policie Kraje Vysočina.
V úterý 5. října 2021 se v Jihlavě soutěž uskutečnila pod záštitou hejtmana kraje.

Žáci a žákyně ve smíšených tříčlenných týmech měli možnost si ověřit fyzickou zdatnost ve čtyřech sportovních disciplínách (člunkový běh, kliky, motorický test, běh na 1000 m).

Soutěž „Máš na to!" tak byla jedinečnou příležitostí vyzkoušet si fyzické testy, které jsou jednou z podmínek přijímacího řízení pro přijetí do služebního poměru k Policii České republiky, a také si nanečisto napsat zkušební testy z pravidel silničního provozu.

Všichni úspěšní soutěžící, kteří dosáhli potřebného bodového hodnocení v testech fyzické zdatnosti, získali osvědčení o fyzické způsobilosti, které mohou použít k přijetí do služebního poměru k Policii České republiky, a vítězové kategorií (nejlepší tři týmy, nejlepší dívka, nejlepší chlapec) si odnesli hodnotné ceny od partnerů soutěže.

Naši školu reprezentovaly dva soutěžní týmy – 2 dívky a 4 chlapci. Osvědčení o fyzické způsobilosti získali 3 z nich.

Za vzornou reprezentaci školy všem děkuji.
Mgr. Jitka Trojánková

2021 soutěže_0272021 soutěže_0172021 soutěže_020