Úspěchy našich studentů

JUNIOR LINGUA 2017

DSC 55071Dne 6. dubna 2017 se konala v Třebíči krajská jazyková soutěž, kterou pořádala Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč.

Jedná se o soutěž v anglickém a německém jazyce a je určena žákům prvních až třetích ročníků středních škol, kteří studují ve vzdělávacích programech poskytujících střední vzdělání s výučním listem.

Soutěžící musí zvládnout v daném jazyce čtení a porozumění textu, gramatický test, poslech a ústní komunikaci.

Této soutěže se zúčastnili také žáci Hotelové školy Světlá a Střední odborné školy řemesel Velké Meziříčí. Naši školu reprezentovali v anglickém jazyce Jiří Hrbek z druhého ročníku, obor Opravář zemědělských strojů, v německém jazyce Lucie Loupová z třetího ročníku, obor Kuchař – číšník, a v obou jazycích předvedl své znalosti Martin Pospíšil z třetího ročníku, obor Mechanik opravář motorových vozidel. Martin Pospíšil obsadil 2. místo v německém jazyce.

Všem reprezentantům naší školy gratulujeme a děkujeme.

diplom-pospisil-2017-lingua

Mgr. Gabriela Kratochvílová