Úspěchy našich studentů

Makro – Kuchařský pětiboj 2014

TamhssvetlaDne 25. dubna 2014 jsme se v Brně zúčastnili gastrosoutěže Makro - Kuchařský pětiboj 2014. Na tuto soutěž jsme jeli jako šestičlenný tým ve složení: Pavel Kabelka, Antonín Hotárek, Hynek Ráček, Simona Haluzová, Kristýna Zezulová a Dominika Syslová.

Tvrdě a vytrvale jsme trénovali na všechny disciplíny, abychom předvedli dokonalé výsledky, s čímž nám pomáhala paní učitelka Jana Janová. Byla opravdu pyšná, že jsme tak soustředěně trénovali a přáli si zvítězit. Nebylo jednoduché v časovém limitu 30 minut vykostit kuře a pstruha, nakrájet cibuli a brambory na kostičky a pórek na nudličky. To vše před ostřížími zraky tříčlenné poroty, fotografů a zákazníků Makra. Konkurence byla veliká, ale my se nebáli a s tvrdým nasazením podali skvělé výkony. Opravdu jsme se za sebe nemuseli stydět!

Soutěž jednotlivců vyhrál Hynek Ráček s celkovým ohodnocením 151 bodů. Spolu s námi se o výhru usilovně rvaly týmy ze Střední školy potravinářské, obchodu a služeb Charbulova v Brně, SOŠ Fortika v Lomnici a Hotelové školy Bosonožská v Brně.

Těšíme se na součty výsledků ze všech krajů a doufáme, že se dostaneme mezi pět nejlepších týmů a postoupíme do dalšího kola, které se koná na podzim v Českých Budějovicích.

Za soutěžní tým Dominika Syslová, 2. A

antonin-hotarekdominika-syslovahynek-racekkristyna-zezulovapavel-kabelkasimona-haluzova

• Hotelu International Brno