Účastníme se projektu „Vaříme společně"

Cooking Together 2016 na Střední odborné škole VysočinaHotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí se pod záštitou Kraje Vysočina zapojila do projektu mobility COOKING TOGETHER (VAŘÍME SPOLEČNĚ).

Dne 11. 5. 2016 jsme hostili v naší škole 8 zástupců z francouzských gastronomických škol regionu Champagne-Ardenne. Náplní projektu bylo zhodnotit společné vaření v České republice, v Kraji Vysočina a ve Francii. V jednodenním programu byla zahrnuta prezentace školy, prohlídka gastronomických soutěží a ukázka slavnostních tabulí. Do odpoledního programu byla zařazena také návštěva centra Kociánka, pracoviště Březejc. Návštěva zástupců francouzských škol byla pro naši školu zajímavým a příjemným přínosem.

Bc. Hana Lavická

Partneři školy

 • VÝTAHY, s.r.o.
 • Jelínkova vila
 • U Bílého koníčka
 • Hotel Pod Zámkem
 • Město Velké Meziříčí
 • Hotel Gustav Mahler
 • Premier Hotel International Brno
 • Bohemia Sekt
 • EA Business Hotel Jihlava
 • Restaurace a kavárna Jupiter
 • Restaurant Panorama
 • Hotel Skalský dvůr
 • Restaurace Nový Svit
 • Restaurant Formanka
 • Restaurace U Šidlů
 • Hotel U Raušů
 • AGADOS, spol. s r.o.
 • PAL, spol. s r.o.
 • Renova - Malec & Kadlec s. r. o.
 • Horácké autodružstvo Velké Meziříčí

Fond Vysočiny

Chci být v obraze

Díky našemu newsletteru víš o tom, co se u nás děje :)

Nahoru