Kurzy pro veřejnost

Přednášky, besedy, projekce

V roce 2018 proběhne na naší škole několik zajímavých přednášek na nejrůznější témata. Přijďte si obohatit své obzory.

Téma             TermínRozsahKontakt
Alternativy přípravy kávy 30. 1. 2018 2 hodiny Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Servis čaje jinak 30. 1. 2018 2 hodiny Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Promítej i ty – filmy o lidských právech 22. 2. 2018 (od 14:00) 2 hodiny Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Rakovina prsu - prevence březen 2018 1 hodina Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bezpečnost a hygiena potravin, sanitace v potravinářství, HACCP 17. 4. 2018 3 hodiny Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Střípky historie školy a města ve fotografiích duben 2018 1 hodina Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jednodenní odborné workshopy

Na našich jednodenních odborných workshopech se můžete naučit řadu dekoračních a kulinářských technik, kterými potěšíte celou rodinu.

TémaTermínRozsahKontakt
Práce s korálky, ubrousky březen 2018 4 hodiny Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Enkaustika – vosková technika 20. 3. 2018 4 hodiny Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Velikonoční zdobení perníčků 21. 3. 2018 4 hodiny Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Rautové předkrmy 12. 4. 2018 5 hodin Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Potahování, modelování 25. 4. 2018 4 hodiny Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Svářečská škola

Nabízíme pravidelná periodická doškolení a přezkoušení svářečů, kurzy svařování a kurzy zaškolení pracovníků. 

Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí nabízí pravidelné periodické doškolení a přezkoušení svářečů a zaškolených pracovníků. Přeškolení proběhne v měsíci únoru a květnu ve škole. V případě zájmu je možné provést přeškolení i mimo školu (ve firmě).

Označení

Název kurzu

Počet hodin

Teorie*

Praxe**

ZK 311 1.1 Základní kurz plamenového svařování a řezání kyslíkem.

40

135

ZK 111 1.1 Základní kurz ručního obloukového svařování obalenou elektrodou.

40

128

ZK 135 1.1
(COčko)
Základní kurz svařování v ochranné atmosféře tavící se elektrodou.

39

92

ZK 141 1.1
(TIG – ocel)
Základní kurz svařování v ochranné atmosféře netavící se elektrodou.

40

90

ZK 141 8
(TIG – nerez)
Základní kurz svařování v ochranné atmosféře netavící se elektrodou, materiál – vysokolegované austenitické oceli.

40

90

ZK 141 21
(TIG – hliník)
Základní kurz svařování v ochranné atmosféře netavící se elektrodou, materiál – hliník a jeho slitiny.

40

128

* Vyučovací hodina trvá 45 minut.
** Vyučovací hodina trvá 60 minut.

V měsíci prosinec až březen proběhne kurz svařování ZK 135 1.1 - svařování v ochranné atmosféře tavící se elektrodou (COčko).

Kurzy s certifikáty

Chcete si rozšířit své kulinářské, řidičské nebo svářečské schopnosti? Přihlašte se na jeden z našich certifikovaných kurzů.

KurzTermínRozsahKontakt
Pastiláž – modelování cukrářských ozdob září 2017 1 den Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Čokoláda a bonbóny září 2017 1 den Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sommelierský kurz – KADET říjen 2017 2 dny Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vyřezávání ovoce a zeleniny říjen 2017 2 dny Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Cukrářský kurz listopad 2017 3 dny Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Barmanský kurz FLAIR listopad 2017 5 dnů Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Barista, level 1 prosinec 2017 2 dny Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Teatender kurz 16.-17. 1. 2018 2 dny Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Carving – melouny Carving – květy 29. 1. 2018, 30. 1. 2018 1 den, 1 den Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sushi 23. 1. 2018 1 den Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Barmanský kurz základní 12.-16. 3. 2018 5 dnů Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Carving – thajský styl březen 2018 1 den Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Autoškola B, C, T, C+E leden–březen 2018 kurz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Autoškola B, C, T, C+E duben–červen 2018 kurz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Svářečská škola viz Svářečská škola kurz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Barista – level I 14. května 2018 kurz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Barista – level II 15. května 2018 kurz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Cena kurzů je individuálně nasmlouvaná, viz kontakty.

Partneři školy

 • VÝTAHY, s.r.o.
 • Jelínkova vila
 • U Bílého koníčka
 • Hotel Pod Zámkem
 • Město Velké Meziříčí
 • Hotel Gustav Mahler
 • Premier Hotel International Brno
 • Bohemia Sekt
 • EA Business Hotel Jihlava
 • Restaurace a kavárna Jupiter
 • Restaurant Panorama
 • Hotel Skalský dvůr
 • Restaurace Nový Svit
 • Restaurant Formanka
 • Restaurace U Šidlů
 • Hotel U Raušů
 • AGADOS, spol. s r.o.
 • PAL, spol. s r.o.
 • Renova - Malec & Kadlec s. r. o.
 • Horácké autodružstvo Velké Meziříčí

Fond Vysočiny

Chci být v obraze

Díky našemu newsletteru víš o tom, co se u nás děje :)

Nahoru